Biuro Biegłych Rewidentów Piła | O nas
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive
Biuro Biegłych Rewidentów PSW

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością funkcjonuje na rynku usług audytorskich od 1993 roku. Nasza spółka została wpisana na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego pod numerem 2359.

Zarząd Spółki stanowią:

Stanisława Słaboszewska

wpisana do rejestru biegłych rewidentów, prowadzonego przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów, pod numerem 4069 oraz

Marzena Kacprzak

wpisana do rejestru biegłych rewidentów, prowadzonego przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów, pod numerem 10661.

SZEROKI ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Oferujemy kompleksowe usługi rachunkowe w zakresie pełnej księgowości, a także doradztwa obejmującego organizację rachunkowości, wykonywanie ekspertyz lub opinii ekonomiczno – finansowych oraz doradztwo podatkowe.

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Usługi świadczone przez Biuro Biegłych Rewidentów PSW wykonywane są z należytą starannością i rzetelnością, dzięki czemu zapewniają klientom maksymalny komfort prowadzenia przez nich działalności gospodarczej.

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA

Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, co pozwala na szczegółową analizę poszczególnych problemów i kompleksowe ich rozwiązywanie. Nasze doświadczenie i zaangażowanie przekłada się na stałą współpracę z wieloma firmami.